wkrótce

Dziś Pablo z Panem Wojtkiem, a właściwie to z Kariną pojechał do swojego nowego domu. Powodzenia.

Dziś odeszła od nas TOSHI Elmork - pierwsze shih tzu Magdy ur. 11 sierpnia 2005 roku. To po ponad 15- tu latach wspólnego życia odeszła za tęczowy most. Zawsze będziemy Cię pamiętać.

Dziś Pan G wyjechał z Panem Łukaszem do swojego nowego domu. Powodzenia maluchu !

Dzisiaj ze skojarzenia XANDER Wielkopolski Bernardyn FCI i KNAGA Dar Świętego Bernarda FCI przyszły na świat trzy szczeniaczki jedna dziewczynka i dwóch chłopców.

DZIŚ NA TEN ŚWIAT PRZYSZEDŁ OBI-WAN KENOBI Dar Świętego Bernarda FCI po YUKON Wielkopolski Bernardyn FCI & Mł.Ch.Pl CLEO Dar Świętego Bernarda FCI. Niech moc będzie z maluchem.

Po długiej przerwie ( od listopada 2019 ) wybraliśmy się na wystawę. Hodowlę na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Gorzowie Wielkopolskim reprezentował JUKON i Morgana. Jukon był doskonały i na swojej pierwszej wystawie zdobył CWC, a Morgana była bardzo dobra.

Kolejny etap uzyskiwania kwalifikacji do hodowli. Tym razem nasi podopieczni Yukon, Merida i Morgana uczestniczyli z powodzeniem w przeglądzie hodowlanym w wyniku którego otrzymali kwalifikacje do hodowli, a Yukon spełnił już wszystkie wymogi i uzyskał status reproduktora.

Dziś Yukon z Meridą i Morganą pojechali na prześwietlenia stawów, aby zrobić kolejny krok na drodze kwalifikacji hodowlanych.

Wyniki są dla nas super :

Yukon HD A, ED 0/0

Morgana HD A, ED 0/0

Merida HD B, ED 0/0

W dniu dzisiejszym Xander brał udział w przeglądzie hodowlanym, na którym został zakwalifikowany do hodowli i  uzyskał status reproduktora.

 W tym roku w związku z COVID wystawa klubowa która miała się odbyć w marcu w Mlada Boleslav w Czechach nie odbyła się. Zorganizowano ją      dopiero w czerwcu w Nemcicach, a z powodu ograniczeń nie mogliśmy wziąć w niej udziału.

Jednak naszą hodowlę reprezentował NASTY Dar Świętego Bernarda FCI.

Dziękujemy Pavlina Pospisilova.

Przygotowując się do uzyskania kwalifikacji hodowlanych w tych trudnych warunkach jakie panują w kraju udaliśmy się z Xanderem, Yukonem, Meridą i Morganą na testy psychiczne. Nasi podopieczni zaliczyli kolejny wymóg do uzyskania uprawnień hodowlanych.

W dniu dzisiejszym pomimo tego, iż nie odbywają się wystawy Xander rozpoczął zdobywanie uprawnień hodowlanych od prześwietlenia RTG stawów biodrowych i łokciowych. Wynik super sądzę, że zadawalający każdego hodowcę.

HD A, ED 0/0

Podkategorie