wkrótce

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim zdrowia i spokoju, spotkań w gronie rodzinnym i życzymy by ta gwiazda betlejemska prowadziła wszystkich zawsze prostą drogą do celu.

                                                                    M.M.P. Piepiora

 

W dniu dzisiejszym ZORIKA uzyskała ocenę bardzo dobrą na wystawie w Poznaniu i tym samym zakończyła zdobywanie uprawnień suki hodowlanej.

Dziś kolejna wystawa w Jeleniej Górze - Efka - doskonała, Najlepsza Dorosła Suka, CWC i BOS, Zorika bardzo dobra.

 

Dzisiaj na wystawie krajowej w Jeleniej Górze EFKA zdobyła ocenę doskonałą, CWC, NSwR i Zwycięstwo Rasy. ZORIKA była bardzo dobra.

 

W dniu dzisiejszym Edzio i Efka po spełnieniu wymogów hodowlanych zmieniły swój status - Edzio na reproduktora, Efka na sukę hodowlaną.

Dziś na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowy w Sopocie Efka oraz Edzio w klasie młodzieży zdobyli swoje trzecie tytuły zwycięzcy młodzieży i tym samym zdobyli tytuł Młodzieżowy Champion Polski.

Dziś Adelka startująca w klasie championów uzyskała ocenę doskonałą, zdobyła CAC oraz CACIB który pozwolił jej zakończyć zdobywanie tytułu INTERCHAMPIONA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W dniu dzisiejszym podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych / CACIB / w Częstochowie EDGAR Dar Świętego Bernarda FCI zdobył kolejne Zwycięstwo Młodzieży, które pozwoliło mu na zdobycie tytułu MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI. Gratulacje dla właściciela Pana Damiana.

Dziś Indiana razem z Panem Grzegorzem i jego rodziną pojechała do swojego nowego domu.

Kolejna wystawa w tym samym dniu ZORRO niestety nie dysponowany, ale Edzio kontynuował swą passę i ocena doskonała, Zwycięstwo Młodzieży i BOS, natomiast Efka idąc w ślady swojego ojca - ocena doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy oraz IV miejsce w konkurencji Najlepszy Pies w Grupie ( BOG ).

Dziś na wystawie świetnie zaprezentowała się Efka - doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior oraz ścisły finał BIS Junior, udany debiut miał Edzio - ocena doskonała, Zwycięzca Mlodzieży oraz BOS. Niestety ZORRO doznał kontuzji i jego występ miał ograniczoną formę.

 

Niezły występ CLEO i ZUZY w Jeleniej Górze. Obie doskonałe, a Zuza BOB i CWC, które pozwoliło jej ukończyć tytuł Championa Polski.

Dziś pożegnaliśmy IRON MANA, który razem z Panem Rafałem pojechał do swojego nowego domu.

Doskonały występ naszych podopiecznych : nasz debiutant - EFKA Dar Świętego Bernarda FCI medal brązowy, CLEO Dar Świętego Bernarda FCI medal złoty, Najlepsza Dorosła Suka, CWC, CACIB i Kosekompis Be The BOSS po rocznej przerwie - medal złoty, Najlepszy Dorosły Pies, CWC, CACIB i Zwycięzca Rasy.

Dziś Hana z Panią Bernardą pojechała do swojego nowego domu. Powodzenia.

Dziś na wystawie w Inowrocławiu CLEO zaprezentowała się bardzo dobrze, a EDGAR doskonale - gratulacje dla Pana Damiana.

Dziś do swojego nowego domu z Panem Stivenem pojechał CZARAN / Czarek /.

Powodzenia.

Wszystkim którzy w swojej rodzinie mają czworonożnego krewnego, a szczególnie naszego wychowanka, życzymy spokojnych, rodzinnych, radosnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

                                                                                        Małgorzata, Magdalena i Paweł Piepiora wraz z czworonogami

 

 

W dniu 12 lutego 2016 roku ze skojarzenia INTCH,Ml.Ch.Pl,CH.PL,ZW-PL-SLO Kosekompis Be The BOSS i Ackebers LADY LOBA narodziły się śliczne szczenięta miot na Literę I -1. Mamy dwóch chłopców i cztery dziewczynki.