wkrótce

Jak co roku udaliśmy się na Krajową Wystawę Psów Rasowych do Gorzowa Wlkp. Reprezentował nas BOSS w klasie weteranów i KNAGA w klasie młodzieży. BOSS - doskonała, złoty medal, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie, Zwycięzca Rasy, III BIS Weteranów, IV BOG, a Knaga doskonała, złoty medal, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior.

 BOSS & KNAGA z sukcesami na wystawie w Lesznie - KNAGA - klasa młodzieży : ocena doskonała, złoty medal, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOSS - klasa weteranów - ocena doskonała, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie, IV miejsce BIS WETERANÓW

Po INTCH, Mł.Ch.Pl, CH.PL URWIS Dar Świętego Bernarda FCI & Mł.Ch.Pl, CH.PL EFKA Dar Świętego Bernarda FCI w dniu 30 kwietnia 2019 roku pojawiły się szczenięta - trzy pieski i trzy suczki.

13 kwietnia 2019 roku w Międzychodzie odbyła się I Krajowa Wystawa Bernardynów. Z naszej hodowli zgłoszone były : Kosekompis Be The BOSS w klasie weteranów, Knaga Dar Świętego Bernarda FCI w klasie młodzieży, INKA i CLEO w klasie otwartej, ADELKA i ULA  w klasie Championów oraz URWIS i Yana w klasie championów. Startowały nasze pary i grupa hodowlana. Nasza Grupa Hodowlana zajęła I miejsce.